sadsad x
asdasd
agustos_kampanya_pop_up.png (126 KB)
Ceremony, İrem Yargıcı'nın moda ve tekstil alanındaki birikiminin, yaratıcılıkta yenilik ve estetik arayışının sonucu olarak 1995 yılında kuruldu. Adını hayatın bir tören olduğu düşüncesinden alıyor. Düğün ve davet organizasyonları hizmeti veriyor. Çiçek düzenlemeleri yapıyor.
Ceremony'yi farklı kılan en önemli özelliği, sunumda yaratıcılık, şıklık ve davetin konseptini öne çıkarma konusunda gösterdiği özen. Bir daveti en özel kılan unsurun konsepti olduğuna inanan Yargıcı, Çalışmalarında davet sahibinin kimliğini, mekanın ve zamanın özelliğini yansıtıyor.
"Hayalleri gerçeğe dönüştüren bir işim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum."
İrem Yargıcı
Yaratıcı & Tasarımcı
Renkler, biçimler ve malzemelerle kompozisyonlar hazırlamaktan oldum olası keyif aldım. Moda ve tekstil alanındaki birikimimi ambiyans yaratmak için kullanmanın çalışmalarımı farklı kıldığına inanıyorum. Mekan düzeni, renkler, ışıklar, dokular ve müzik gibi duyulara hitap eden bileşenleri bir arada kullanma, bunu yaparken de sürekli yenilikler yaratma çabasındayım. Çünkü bütün güzelliklerin uyum içinde, bir arada olduğu bir rüyayı yaratmak, sonra da gerçeğe dönüştürmek benim tutkum. İçinde çiçekler olmayan bir rüya düşünemiyorum. Bu nedenle çiçekler, tasarımlarımın vazgeçilmez bir parçası... Özenli olan her şey benim için törensel değer taşır. Tüm çalışmalarımda yaratıcı dokunuşlarla özel kutlamaları masalsı birer törene dönüştürmek, konukların belleklerinde unutulmaz anılar oluşturmak istiyorum. Hayallerimi gerçeğe dönüştürebileceğim bir mesleğim olduğu için çok şanslıyım.
Basın
Şamdan
Şamdan
Şamdan
Şamdan
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.